Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Kargo ve Teslimat

 

bayi.otuken.com.tr üzerinde vermiş olduğunuz siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca adresinize teslim edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Aras Kargove Sürat Kargodur.

En düşük kargo ücreti 120 TL dir. Kargo fiyatı ürünlerin desisine göre değişiklik gösterir.

Siparişinizdeki ürünlerin toplam ederi arttıkça sitemizdeki kargo ücretsiz kampanyalarına göre kargonuz ücretsiz olabilir. 2500 TL ve üzeri kitap siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Yurt Dışına gönderim yapılmamaktadır.

Genel olarak iş günleri içinde 14:00'a kadar verilen ödemesi onaylanmış siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 14:00'dan sonra verilecek siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilecektir.*

Kitaplar verilen siparişe göre Karton Kutularda veya Balonlu Naylon içerisinde özenle paketlenerek kargo görevlilerine teslim edilemektedir. 

Kargo Firmalar genel olarak 2 İş günü içerisinde Kısa Mesafeleri, 4 İş Günü içerisindede en uzak mesafedeki teslimatları yapmaktadırlar.

Kitaplarınız kargoya teslim edildikten sonra takip eden iş günü içerisinde paketinize ait Kargo Takip Numarası belirtmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilir. Kargo Takip Numarası'nın gönderilmesiyle siparişiniz tamamlanmış kabul edilir. 

*Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilir.

Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat