Sepetim 0
Sepetinizde ürün bulunmuyor

Üyelik Koşulları B2b

bayi.otuken.com.tr sitesinden sadece üye olarak hizmet alabilirsiniz.

Üyelik başvuruları sadece Vergi Levhası olan Kırtasiye, Kitabevi ve benzeri işyerleri için yapılmaktadır.

Siteden yapılan başvurunun ardından 05544999057 numaralı whatsapp numaramız ile irtibat kurarak sizden istenecek belgeleri  (Vergi Levhası - Faaliyet Belgesi ) göndermenizin ardından üyeliğiniz başlatılacaktır.

bayi.otuken.com.tr de aşağıdaki hususlar geçerli olacaktır.

1. Ötüken Neşriyat başvuruyu değerlendirme ve onaylamama hakkını saklı tutar.

2. Ötüken Neşriyat tek taraflı olarak üyeliği istediği zaman bir gerekçe göstermeden iptal etme yahut askıya alma hakkını saklı tutar.

3. Ötüken Neşriyat b2b üyelerine tanımladığı iskontoyu tek taraflı olarak önceden haber vermeksizin değiştirebilir. 

4. B2B müşterilerin cep telefonu ve e-posta bilgileri iys.org.tr adresine Ötüken Neşriyat tarafından Tacir statüsünde kaydedilecektir. Ötüken Neşriyat bu bilgileri 3. taraflarla paylaşabilir. 

5. Üyelikler başvuran kuruma özeldir. 

6. Siparişlerin gönderimleri sadece fatura adresine yapılır. (Üye önceden bildirerek farklı noktalardaki şubelerine gönderim yapacağını belirtmelidir.) 

7. Faturalar sadece üye olurken girilen cari adına kesilir. Farklı bir kişi yada kurum adına fatura girişi yapıldığında Ötüken Neşriyat gönderim yapmama, üyeliği iptal etme haklarını saklı tutar.

8. Üye, bayi.otuken.com.tr üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumludur.

9. Üye, tüm hakları Ötüken Neşriyat'a ait olan ve bayi.otuken.com.tr üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

10. bayi.otuken.com.tr herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. www.otuken.com.tr'un sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı bayi.kitapambari.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. bayi.otuken.com.tr kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.
www.otuken.com.tr satışları stokları ile sınırlıdır. bayi.otuken.com.tr stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir.

11. Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka bayi.otuken.com.tr stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.

bayi.otuken.com.tr'da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran www.otuken.com.tr'a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla www.otuken.com.tr hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.

bayi.otuken.com.tr, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden www.otuken.com.tr sorumlu değildir. www.otuken.com.tr ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. www.otuken.com.tr üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.

Üye bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda www.otuken.com.tr defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının HMK 193. vd maddeleri anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. www.otuken.com.tr kayıtlarına yönelik her türlü itiraz ile bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

12. Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.

13. İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

14. Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

 

 

Kitabınız sepetinize eklendi
Kapat